T92P11D22-12 T92P11D2212 12VDC DCV12 12V 30A 8PIN Relay 2Pcs
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
15
quantity
Product details
Category
Relays / Voltage Monitoring RelaysT92P11D22-12 T92P11D2212 12VDC DCV12 12V 30A 8PIN Relay 2PcsPower Source : DCTheory : Electromagnetic RelayContact Load : Low PowerModel Number : T92P11D22-12 relayVoltage : 12V